URODZINY ROZRYWKA ZABAWA

crazycoloricecream-132957

Urodziny dla dziecka to wyjątkowy dzień i powinniśmy zrobić wszystko by pozostał niezapomniany. Jest tort, cukierki, prezenty, niespodzianki, rodzina i koledzy składają życzenia, a świat wydaje się piękniejszy. Urodziny to także przyjęcie, którego przebieg może pozostać w pamięci na bardzo długo. To okazja, by twórczo zainspirować dzieci, pozwolić im tworzyć i puścić wodze fantazji.

Z naszych licznych doświadczeń wiemy, że dzieci to mali artyści, którzy lubią lepić bajkowe postacie w gliny, malować, rysować i ozdabiać. Lubią szukać skarbów, przyrządzać kolorowe smakołyki, projektować modę, zasiewać magiczne ziarenka i tworzyć filmy animowane.

Jeśli chcecie, by urodziny Waszego dziecka były niezapomnianym przeżyciem zapraszamy do Centrum Wspierania Edukacji i Rozwoju na magiczne przyjęcie w przedwojennej klimatycznej kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Dla każdego dziecka przygotowujemy specjalny scenariusz, inspirowany zainteresowaniami. Zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorek, poczęstunek wedle życzenia, a rodzicom kawę, ciasto i ciepłą atmosferę.

Urodziny odbywają się zazwyczaj w godzinach: 11.00-14.00 i 15.00-18.00.

Przykładowe scenariusze zabaw urodzinowych:

Magiczne doniczki – decoupage’owe czary-mary: dzieci ozdabiają ceramiczne doniczki, zasiewają ziarenka, wypowiadają magiczne zaklęcia wymyślone przez siebie i zabierają do domu czekając na efekty

Pokaz Mody – zaprojektuj, wykonaj i zaprezentuj swoją wymarzoną kreację!

Robotyka kartonowa – budowanie robotów i kosmicznych budowli z kartonów, plastikowych butelek i innych eko materiałów.

Balet i baletnica – dziewczynki uwielbiają tańczyć i zachowywać się jak dostojne baletnice – poruszać się z klasą i tuptać na paluszkach małymi kroczkami. Przebranie się za piękną baletnicę, założenie baletek, małej zwiewnej spódniczki i upięcie koka, sprawia im ogromną radość.

Przygoda w Cyrku – prawie każde dziecko marzy o pójściu do cyrku. Spotkać się z egzotycznymi zwierzętami, pośmiać się z klaunów, zobaczyć cyrkowców i sztuczki magiczne.

Gwiazda filmowa Hollywood – dziewczynki uwielbiają przebierać się za piękne gwiazdy filmowe, ubierać w śliczne suknie i bawić się w „udawanie”. Przyjęcie urodzinowe na temat: „Gwiazda Filmowa Hollywood” jest perfekcyjnym przyjęciem urodzinowym, gdzie wszystkie te marzenia mogą się spełnić! Być gwiazdą filmową, choć przez jeden dzień! Która dziewczynka by tego nie pragnęła?

Przyjęcia urodzinowe przez nas organizowane są ofertą kompleksową.
Zapewniamy:

 • salę urodzinową na wyłączność
 • poczęstunek dla dzieci wersji podstawowej
  (popcorn, paluszki, chipsy oraz napoje niegazowane)
 • organizację zabawy w wybranej konwencji tematycznej dostosowanej do wieku dzieci prowadzoną przez animatora trwającą 2-3 godziny
 • konkursy i zabawy tematyczne
 • popisy własne uczestników
 • temat przewodni, który przewija się przez całe urodziny

To wszystko gwarantuje wyśmienitą zabawę!

Dodatkowo proponujemy:

 • paintball laserowy
 • poczęstunek dla dzieci wersja rozszerzona
 • tort urodzinowy
 • zaproszenia dla gości w formie drukowanej

Koszt urodzin jest zależny od  liczby dzieci.
Wynajem sali od Poniedziałku do Niedzieli 99 zł
Szczegółowy cennik w linku:CENNIK (kliknij aby zapoznać się z ofertą)

Przy rezerwacji terminu pobierana jest zaliczka w wysokości 99 zł

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i ułożymy scenariusz wymarzonej zabawy.

Pani Małgorzata lub Pan Marcin
kom.: 881 772 008

 

2014/09/23

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *