Świetlica CWEiR

Prywatna Świetlica Centrum Wspierania Edukacji i Rozwoju (CWEiR) jest miejscem w którym łączymy nowoczesność z domową atmosferą. Zapewniamy całodzienną (6:50-19:00) opiekę dla dzieci w wieku szkolnym (klasy 0-4). Nasi wychowawcy mają duże doświadczenie w opiece nad dziećmi w tej grupie wiekowej i dobrze rozumieją potrzeby dziecka, które jest wiele godzin poza domem.

Oprócz przyjaznego i komfortowego miejsca pobytu świetlica edukacyjna CWEiR wszystkim dzieciom oferuje:

  • Dużą salę zabaw, salę do cichej nauki, salę do zajęć artystyczno-plastyczno-technicznych.
  • Odbieranie ze szkoły i odprowadzanie lub dowóz ze świetlicy
    do szkoły (alternatywnie indywidualne ustalenia)
  • Zapewnimy dzieciom dostęp do komputerów, tabletów szczególnie dbając o właściwy dobór treści. Stawiamy na programy do nauki języków, matematyki, rozwijające logiczne myślenie, wiedzę przyrodniczą i inne zdolności.
  • Pomoc wychowawców świetlicy przy odrabianiu lekcji.
  • Zapewniamy wszelkiego rodzaju materiały dydaktyczne jak i naukowe podczas pobytu na świetlicy.
  • Własne miejsce na plecak szkolny i inne przedmioty.
  • Zajęcia dodatkowe (nieodpłatne), kółka zainteresowań, dyktanda i ćwiczenia ortograficzne, warsztaty rozwijające kreatywność i twórcze myślenie.
  • Oferujemy możliwość wykupienia dziecku obiadów oraz mniejszych posiłków (drugie śniadanie przed wyjściem do szkoły na drugą zmianę lub podwieczorek). Do konsumpcji przyniesionych domowych kanapek zapewnimy dziecku wygodne miejsce, podamy też talerzyki i ciepłe napoje.

Centrum Wspierania Edukacji i Rozwoju bardzo duży nacisk kładzie na przyjazną, domową atmosferę oraz przytulny wystrój. Pufy, miękkie, kolorowe dywany, wygodne sofy i ciekawe zabawki umożliwiają dzieciom zabawę i relaks.

Dla dzieci starszych organizujemy korepetycje – więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt bezpośredni z CWEiR lub info@cweir.pl

Zapisy rozpoczynamy od początku marca 2014 zapisujemy na całodzienną obecność dzieci z klas 0-4 szkoły podstawowej. W przypadku dzieci młodszych lub starszych jest możliwość zapisania w krótszym wymiarze godzin.

Cena to 2,5 PLN za godz. przebywania w świetlicy CWEiR – liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji w zakładce ŚWIETLICA (na górze strony)

2014/10/23

Author: admin