Wczasy dla SENIORA i nie tylko!

Dla kogo oferta?

Przygoda we Władysławowie-Chłapowie to doskonały wypoczynek nad morzem z rodziną i znajomymi. Wypoczynek przeznaczony  zarówno dla seniorów jak i dzieci – wnuków. Podczas pobytu będzie czas na korzystanie z kąpieli morskich jak i tych  słonecznych. Osoby aktywne sportowo będą mogły skorzystać z zajęć sportowych
pod okiem instruktora sporu zarówno na boiskach jak i podczas wycieczek rowerowych. Na wczasach oferujemy w ramach ceny wycieczki wyjazdowe,
które  sprawią, że podczas wypoczynku zabawa będzie przednia i nikt nie będzie się nudził… 

Terminy wypoczynku

Termin WS1: 06.08-13.08.2021 r. (8-dni)
Termin WS2: 01.09.-09.09.2021 r. (9 dni w cenie 8 dni)

Plan wczasów

Dzień 1
Wyjazd z Bydgoszczy przejazd do Władysławowa-Chłapowa; zapewniamy posiłki: obiad, kolacja Zakwaterowanie w kompleksie budynków Aurora (doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 kończy się o godz 9:00). Po obiedzie czas wolny dla osób chętnych przejście na plaże. Po kolacji proponujemy wieczorny spacer na klif-zachód słońca- czas wolny

Dzień 2
Zapewniamy posiłki: śniadanie, obiad, kolacja. Po śniadaniu wyjście  do Władysławowa spacer plaża przejście do Alei Gwiazd Sportu, zwiedzanie centrum Władysławowa dla chętnych wejście do Domu Rybaka wieża widokowa koszt dodatkowo płatny 7-10 zł/os powrót na obiad pieszo lub meleksem we własnym zakresie. Po obiedzie czas wolny np. na plażowanie dla osób chętnych możliwość skorzystania z popołudniowego bloku zajęć sportowych na boiskach z instruktorem sportu lub spacer tenorowy. Wieczorem po kolacji organizujemy ognisko integracyjne. 

Dzień 3 
Zapewniamy posiłki: śniadanie, prowiant na wycieczkę, obiadokolacja. Wycieczka autokarowa wyjazd do Trójmiasta godz. 8:00 w ramach wyjazdu zapewniamy: wstęp  do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku z przewodnikiem, przejazd na Westerplatte wraz z zwiedzaniem przejazd do Gdańska – Stare Miasto czas wolny na pamiątki – kawę. Wracamy na obiadokolacje po której jest czas wolny. Dal osób chętnych zapraszamy na  wieczorny blok zajęć sportowych z instruktorem sportu.

Dzień 4
Zapewniamy posiłki: śniadanie, obiad, kolacja. Osoby chętne po śniadaniu zapraszamy na wycieczkę rowerową do Jastrzębiej Góry przez przylądek Rozewie w którym zrobimy sobie przerwę i wejdziemy na latarnie morska w Rozewiu. Następnie pojedziemy do Jastrzębiej Góry gdzie będzie czas wolny na lody i kawę. Popołudniu po obiedzie zapraszamy na blok zajęć sportowych z instruktorem sportu. Wieczorem po kolacji wsiadamy w meleksy i jedziemy do portu we Władysławowie na Rejs statkiem bo Bałtyku zobaczyć zachód słońca (w ramach ceny uwzględniony przejazd meleksami oraz bilety za rejs).

Dzień 5
Zapewniamy posiłki: śniadanie, prowiant, obiadokolacja. Wycieczka autokarowa wyjazd w kierunku Łeby godz.: 8:30 w ramach wyjazdu zapewniamy wstęp do Sea Park Sarbsk jest to największe fokarium w Polsce z czterema gatunkami zwierząt morskich. W parku zobaczymy m.in.: 3 rodzaje wodnych show na żywo z fokami bałtyckimi i uchatkami kalifornijskimi; interaktywne multimedialne show Błękitek – Mówiący Wielorybek; 2 oceanaria: prehistoryczne 3D; Real Ocean; repliki Galeonów Wojennych z Bitwy Oliwskiej; woliera z ptactwem; park miniaturowych latarni; park makiet zwierząt morskich w skali 1:1; wejdziemy na statek do góry nogami w parku miedzy pokazami będzie czas na wypicie kawy i przekąski w części barowej. Następnie pojedziemy do centrum Łeby pospacerować – czas wolny.

Dzień 6
Zapewniamy posiłki: śniadanie, obiad, kolacje. Cały dzień wolny dla wczasowicza na plażowanie, leniuchowanie. Osoby chętne zapraszamy po śniadaniu na poranny blok zajęć sportowych z instruktorem sportu. W tym dniu można wybrać się w własnym zakresie np.: do centrum AQUARIUS baseny w Cetniewie lub przejechać się pociągiem do Redy w której znajduje się aquapark z prawdziwymi rekinami.
Jest możliwość wypożyczenia rowerów ( zgłoszenie przynajmniej 2 dni wcześniej organizatorowi o chęci wypożyczenia rowerów)

Dzień 7 oraz 8
Zapewniamy posiłki: śniadanie, obiad, kolacje. Cały dzień wolny dla wczasowicza na plażowanie, leniuchowanie. Osoby chętne po śniadaniu zapraszamy na wycieczkę rowerową kierunek Hel widokową trasą rowerową wzdłuż wybrzeża. Po obiedzie zapraszamy na popołudniowy blok zajęć sportowych. Wieczorem po kolacji odbędzie się wieczór regionalny z Kaszubami gdzie poznamy kulturę kaszubską. 

Dzień 8 oraz 9
Zapewniamy posiłki: śniadanie, prowiant. Ostatni dzień pobytu rano nastąpi wykwaterowanie pakowanie bagaży do autokaru następnie zjemy śniadanie i wyjedziemy z Władysławowa-Chłapowa. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Pucku gdzie przejdziemy na plaże pożegnać się z morzem lub na rynek wypić kawę i zakupić ostanie pamiątki z pomorza.

Gdzie będziemy mieszkać?

W kompleksie ośrodków AURORA-Władysławowo-Chłapowo. Są to dwa pensjonaty wybudowane w latach 2007 oraz 2012, oferujące łącznie 100 miejsc w pokojach  2-4-6 osobowych z łazienkami i TV, boiskami oraz skwerkami zieleni. Obiekt posiadają stołówkę (wybudowaną w 2017r). z całodziennym wyżywieniem. Przyjemność pobytu spotęguje orzeźwiający wiatr od morza z dużą dawką jodu, ośrodek jest oddalony ok. 550m od zejścia na plażę sektor nr 12 .

Co zapewniamy w cenie?

 • Transport  autokarowy Bydgoszcz-Władysławowo Chłapowo – Bydgoszcz
 • Zakwaterowanie i wyżywienie w zespole budynków Aurora pokoje 2-6 osobowe (pokoje   1-osobowe dodatkowo płatne +50% cena podstawowa lub pokoje 5-6 osobowe -15% od ceny podstawowej  ilość pokoi ograniczona)
 • Opiekę pilota podczas wycieczki do Trójmiasta wstęp do Europejskiego Centrum Solidarności oraz Westerplatte
 • Opieka koordynatora grupy przez cały pobyt
 • Transport na pozostałe wycieczki wraz z biletami wstępu na wycieczki zapisane w powyższym planie
 • Wypożyczenie rowerów dot. wycieczki do Jastrzębiej Góry przez przylądek Rozewia       oraz kierunek-Hel
 • Możliwość skorzystania z zajęć sportowych pod okiem instruktora sportu dot. tylko  turnusu sierpniowego.
 • Ubezpieczenie NNW

Zobacz jak w 2020 roku we Władysławowie-Chłapowie podczas pandemii spędzali
z Centrum Wspierania Edukacji i Rozwoju  Seniorzy swój wolny czas!!!

Jaki jest koszt całkowity za osobę?

1089 zł/os

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wypisz poniższy formularz zgłoszeniowy w celu dokonania rezerwacji miejsca.

  Wybierz termin wyjazd na wczasy do Władysławowa-Chłapowa (wybierz - wymagane)

  Ośrodek: (wybierz - wymagane)

  Wyjazd z miejscowości/ CENA (wybierz - wymagane)

  Imię uczestnika nr 1(wymagane)

  Nazwisko uczestnika nr 1 (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  Dane uczestnika nr 2

  Imię uczestnika nr 2

  Nazwisko uczestnika nr 2

  Adres zamieszkania uczestnika nr 1(wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Kod pocztowy (wymagane)

  KUPON/ Uwagi/ Treść wiadomości

  Zapoznałem się z Polityką Prywatności

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Wspierania Edukacji i Rozwoju z siedzibą w Bydgoszczy. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu zapisu na kolonie/półkolonie oraz rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie cweir.pl oraz kolonie.naszeszwederowo.pl, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania rezerwacji lub zakupów, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS / MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w wypoczynku w czasie trwania pandemii COVID-19. Czy wyrażasz na powyższe zgodę w celu dokończenia wysłania formularza?
  TakNie

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *