Wychowawca

Oferta na Lato 2019
Wychowawca kolonii

Opis stanowiska pracy

CWEiR  z Bydgoszczy– jeden z największych organizatorów kolonii
w Polsce aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Wychowawca kolonii/obozu cała Polska

Opis stanowiska:

  • opieka nad dziećmi
  • nadzór nad ich bezpieczeństwem
  • realizacja programu
  • prowadzenie zajęć rekreacyjnych dla dzieci
  • wykonywanie czynności określonych przez kierownika turnusu
  • przywóz i odwóz dzieci

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy lub inny dokument zgodny z wymogami
  • MEN
  • zaświadczenie lekarskie
  • aktualne zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • umiejętność pracy w zespole
  • miłe i pogodne usposobienie

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • ubezpieczenie NNW ora OC wychowawcy
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • materiały do realizacji programu
  • możliwość stałej współpracy i rozwoju w strukturach firmy
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • pracę w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych Władysławowo, Jarosławiec, Bory Tucholskie, Zakopane.
  • zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV + SKAN ZAŚWIADCZENIA-UPRAWNIEŃ
(w tytule wpisując: WYCHOWAWCA-REKRUTACJA).

NA ADRES: rekrutacja@cweir.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Wspierania Edukacji i Rozwoju z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Kordeckiego 12/6, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z przepisami RODO.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Jednocześnie informujemy, że Administratorem przesłanych danych jest przez Centrum Wspierania Edukacji i Rozwoju z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Kordeckiego 12/6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Posiada Pan/Pani prawo dostępu, zmiany i usunięcia treści swoich danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesów rekrutacyjnych i selekcji pracowników.